Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
Privítajte SPOT Zmyselné nákupy
SPÄŤ NA NOVINKY, ZĽAVY A PODUJATIA

Privítajte SPOT Zmyselné nákupy


Zmyselné nákupy potešia každého, kto rád šetrí a nakupuje v kamenných predajniach. Veď práve v nich používame na rozdiel od online obchodov viaceré zmysly. Nakupovanie zároveň dáva najväčší zmysel práve vtedy, keď výrazne nezaťaží peňaženku. Vďaka aplikácii SPOT čaká na každého návštevníka množstvo zliav a ďalších prekvapení.

Aplikáciu SPOT Slovakia si môžete stiahnuť na:

AppStore: https://apps.apple.com/sk/app/spot-slovakia/id1601172758?l=sk

Googleplay: https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.nepi.spot

Kampaň zosobnila herečka Gabika Marcinková, ktorú zákazníci dôverne poznajú z divadla a televíznych obrazoviek. „Zmyselné nákupy mi evokujú viacero vecí. V prvom rade by naše nákupy mali mať zmysel, mali by sme nakupovať s ohľadom na naše potreby a potreby našej planéty. Pri nákupoch by sme mali zapájať naše zmysly - vidieť tovar na vlastné oči, môcť si tovar chytiť, jedlo ochutnať, parfém ovoňať. A ak sa nám po nakupovaní podarí natrafiť na také kúsky, pomocou ktorých sa cítime byť zmyselné, naše nakupovanie malo skutočne zmysel,” uzatvára úspešná herečka.

Až do minutia zásob čaká na každého návštevníka aj dizajnová nákupná taška s malým prekvapením. So stiahnutím aplikácie a využitím zľavových kupónov Vám ochotne poradia naši promotéri, ktorých nájdete na prízemí, blízko hlavného vstupu.