Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
SPÄŤ NA ZOZNAM OBCHODOV

PARTYLAND

  • Darčekový tovar

Otváracie hodiny

  • Po-Ne: 08.00 - 20.00

Kontaktné informácie

0915 843 843
pd-korzo@partyland.sk
www.partyland.sk


Prevádzka sa nachádza na 1. poschodí

Zobraziť na mape centra
PARTYLAND obchod kde nájdete všetky párty produkty na vašu oslavu, párty, karneval alebo svadbu.
V predajni PARTYLAND môžete nájsť najširší výber latexových balónov (viac ako 200 druhov) a fóliových balónov (viac ako 100 druhov), ktoré Vám s radosťou nafúkame héliom. Tiež máme široký výber párty produktov, ako sú narodeninové sviečky, fontány na tortu, párty klobúčiky, girlandy, konfety rôznych tvarov a farieb a ďalšie produkty s ktorými si môžete vyzdobiť Vašu oslavu, párty, narodeniny alebo svadbu. V ponuke produktov máme aj jednorazový riad s obrázkami obľúbených rozprávkových postavičiek Vašich detí.
PARTYLAND má veľký výber dámskych, pánskych a detských kostýmov na každú príležitosť ako je halloween, karneval, párty v kostýmoch. K svojim kostýmom si u nás môžete vybrať aj z bohatej ponuky doplnkov ku kostýmom ako sú Boa, parochne, putá, klobúky, cylindre, zábavné okuliare a ďalší široký výber párty doplnkov. Jednou z celoročne predávaných produktov v
PARTYLANDE je zábavná pyrotechnika, ktorou si môžete urobiť veľké finále na každej Vašej oslave, párty alebo svadbe.
V predajni PARTYLAND umiestňujeme aj sezónny tovar, ktorý je prispôsobený jednotlivý sviatkom ako je karneval, ples, Valentín, Snt. Patrik Day, Vianoce a Silvester a ďalšie.
Náš tovar si môžete jednoducho pozrieť a objednať v našej predajni PARTYLAND, alebo na našom internetovom obchode www.partyland.sk.

Sledujete aj náš FaceBook, kde pravidelne pridávame zľavové kupóny na rôzne príležitosti https://www.facebook.com/partyland.sk

Podobné obchody