Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás

OC Korzo Prievidza

Korzo Prievidza Shopping Centrum je jediné nákupné centrum na Hornej Nitre. Disponuje prenajímateľnou plochou 16 500m2, na ktorej je viac ako 80 obchodov. Pre pohodlné nakupovanie je k dispozícii viac ako 400 parkovacích miest a poskytuje prácu viac ako 250 ľuďom z regiónu.

Medzi najvýznamnejších nájomcov patria módne reťazce H&M, New Yorker, C&A, CCC, Deichmann, GATE, TAKKO prevádzky rýchleho občerstvenia Don Papa´s, PANDA, či Fresh Bar, Bubbleology, kníhkupectvo Panta Rhei. Ponuku dopĺňajú športové predajne, banky, telekomunikačné spoločnosti, kvetinárstvo, cestovná kancelária, drogéria či lekáreň.

Aupark

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny obchodného centra
  • Po-Ne: 08.00 - 20.00
Otváracie hodiny ČSOB
  • Po-So: 09:00 - 19:00
  • Ne: 10:00-15:00
Otváracie hodiny pre Lekáreň na Korze
  • Po-Ne: 08:00-20:00
Otváracie hodiny Slovenská sporiteľňa
  • Po-Pi: 08:00-19:30
  • So-Ne: 09:00-19:30

Vlastník

Spoločnosť NEPI ROCKCASTLE vznikla fúziou spoločností New Europe Property Investments Plc (NEPI) a spoločnosti Rockcastle Global Estate Company Limited (Rockcastle). Novovzniknutý holding NEPI Rockcastle Plc (NEPI Rockcastle) prevzal obchody oboch spoločností, čím sa stal najvýznamnejším subjektom v oblasti maloobchodných nehnuteľností v strednej a východnej Európe, a podľa hodnotenia trhovej kapitalizácie patrí medzi top 10 realitných spoločností v kontinentálnej Európe.Spoločnosť NEPI Rockcastle sa zameriava na dominantné maloobchodné nehnuteľnosti na vysoko rastúcich trhoch strednej a východnej Európy, zatiaľ čo najvýznamnejšie postavenie má v Rumunsku (najväčší vlastník maloobchodných nehnuteľností), Poľsku (štvrtý najväčší), Slovensku (druhý najväčší), no zásadné postavenie má aj na trhoch v Chorvátsku, Českej republike a v Srbsku.

Zamestnanci NEPI Rockcastle sa zaväzujú preukázať najvyššie štandardy osobnej integrity, pravdivosti a čestnosti pri všetkých činnostiach s cieľom vzbudiť istotu a dôveru v tieto činnosti, či už interné alebo externé. Akákoľvek aktivita, spojená s podplácaním a korupciou za účelom vlastného prospechu, prospechu iných ľudí alebo prospechu vo vzťahu k našim partnerom za účelom preferenčného zaobchádzania či iných výhod, je prísne zakázaná.

Aby sme ochránili naše partnerstvo pred akýmikoľvek nepríjemnými situáciami a investovali najmä do dlhodobých vzťahov, vyzývame Vás, aby ste nás v prípade potreby kontaktovali a upozornili na akékoľvek etické problémy vo vzťahu k  zamestnancom, s ktorými ste sa stretli počas spolupráce. Za týmto účelom boli implementované  kanály, ktoré su dostupné na webovej stránke: https://nepirockcastle.com/group/corporate-governance/whistleblowing-policy/.

Veríme v dlhodobé vzťahy a dúfame, že náš cieľ všetci zdieľate a rovnako aj podporujete.

Viac informácií na www.nepirockcastle.com


Prevádzkovateľ

Prevádzkovateľ SC Korzo Prievidza je spoločnosť:  SCP s.r.o., Veľká okružná 59A 010 01 zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel Sro, vložka 66507/L, IČO: 36 292 079

Korešpondenčná adresa: SCP s.r.o., Nábrežná 1913/5A, 971 01 Prievidza

Zodpovedná osoba:   Katarína Koreňová, Center manager

Prevádzková doba SC Korzo Prievidza:  08:00 - 20:00 hod. v pracovné dni a cez víkendy. 


Kontakty

SCP s.r.o.
Nábrežná 1913/5A
971 01 Prievidza
INFORMÁCIE
+421-46-32 13 420
+421-46-32 13 410
informacie@ockorzo.sk

KORZO MANAGEMENT

Sekretariát Silvia Kosztolányiová
silvia.kosztolanyiova@nepirockcastle.com
Riaditeľ Katarína Koreňová
katarina.korenova@nepirockcastle.com
Marketingový špecialista Nina Gírethová
nina.girethova@nepirockcastle.com
Kontakt pre médiá Nina Gírethová
nina.girethova@nepirockcastle.com
Krátkodobé prenájmy Denisa Hunková
M +421 907 796 805
Denisa.Hunkova@nepirockcastle.com